ExtrageziExtragezi
Forgot password?

Venedik, Floransa, Pisa, Roma

Venedik, Floransa, Pisa, Roma

1.Gün İstanbul -Venedik – Venedik Adası – Venedik

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu THY bankosunda saat 04:30’da buluşuyoruz. ​Check-in, güvenlik ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nin TK1867 seferi ile 06:55’de Venedik’e uçuyoruz. Varış: 08:25. Venedik Havalimanı’na varışın ardından pasaport ve gümrük işlemleri sonrası özel aracımız ile Venedik Adası’na doğru yola çıkıyoruz. Varışın ardından yapılacak olan şehir turunda San Marco Meydanı ve Kilisesi, Tövbe Köprüsü, Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi, Giorgio Maggiore Kilisesi ve Büyük Kanal panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuzun akabinde Venedik`in sembolü olan kanallar arasında Gondol Turu sonrası Venedik Adası’ndan ayrılıyoruz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Smart Holiday Hotel vb.

2.Gün Venedik – Floransa

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Floransa’ya doğru yola çıkıyoruz. Rönesans’ın doğduğu şehir olan Floransa’ya varışın ardından yapılacak olan şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Floransa gezisini müteakip serbest zamanın ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* CHC Hotel vb.

3.Gün Floransa – Pisa- Roma

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Pisa’ya hareket ediyoruz. Pisa’ya varışta Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ve Miracoli Meydanı dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Pisa gezisi sonrası Roma’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışta yapacağımız şehir turunda İspanyol Merdivenleri (Piazza Spagna), Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi), Kolezyum (dışarıdan) ve Mussolini’nin halka seslendiği Venedik Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Excel Monte Mario Hotel vb.

4.Gün Roma – İstanbul

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından yapılacak şehir turunda, Vatikan ve San Pietro Bazilikası, Vittorio Emanuele Zafer Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso ve Circus Maximus göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından Roma Havalimanı’na hareket ediyoruz. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nin TK1864 sefer sayılı 19:50 uçağı ile İstanbul Havalimanı’na uçuyoruz. Varış: 23:25.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

THY ile İstanbul / Venedik – Roma / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri,
3 gece 4* kalitesinde otellerde konaklama,
Açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri (Otellerde yeterli sayıda misafir olmadığı taktirde set menü olarak verilir),
Şehir gezileri,
Venedik Gondol Turu,
Venedik Adası’na gidiş-dönüş tekne ücreti,
Programda adı geçen tüm transferler,
Türkçe rehberlik hizmeti,
Seyahat sigortası,
Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Schengen vizesi ve hizmet bedeli: kişi başı 735TL vize başvuru merkezine ödenen ücret + (istenirse) pasaport kargo ücreti + (istenirse) 35EUR vize danışmanlık hizmet bedeli (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
Diğer şehirlerden İstanbul’a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan su ve kapalı içecekler
50TL yurt dışı çıkış harcı
Program dışı talep edilecek turlar
Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet